DANUBIUS főoldal

Vegytisztító végzettséggel keressük leendő kollégánkat az ötcsillagos Hilton Hotel Budapest csapatába!

Ha precíz személyiségnek tartod magad, aki magas színvonalon képes a rábízott feladatokat elvégezni, várjuk jelentkezésed!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

  • Te felelsz majd a szállodai textíliák, vendégruhák és a munkaruhák szakszerű mosásáért és vegytisztításáért
  • A gépek, a veszélyes anyagok, vegyszerek szakszerű kezelése, valamint az ehhez kapcsolódó munkavédelmi előírások betartása is fontos feladatod lesz
  • Részt veszel a megfelelő tisztítószerek megrendelésében
  • Speciális mosatási feladatok elvégzésében is számítunk Rád

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

  • Hasonló területen szereztél már tapasztalatot
  • Vegytisztító végzettséggel rendelkezel

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál, ahol számít a véleményed!
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted SZÉP kártyára vagy akár plusz bérként is.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról.
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.