SZAKÁCS - Balatonfüredi Szállodák

Ha nyáron itthon, akkor a Balatonon!

Szakács munkatársat keresünk!

Gyere, és dolgozz Balatonfüred leghíresebb szállodáiban
a Hotel Annabella *** superior-ban vagy a Hotel Marina***superior all inclusive-ben!
Nálunk a szakma legjobbjaitól tanulhatsz!

Feladatok

  • az ételek elkészítése a vezető séf koordinációjának megfelelően
  • a munkaterület tisztán tartása, felügyelete
  • az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
  • a munkafolyamat megszervezése, irányítása
  • kétműszakos munkavégzés

Elvárások

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezik
  • szemlélete vendégközpontú
  • közvetlen, nyitott személyiség
  • megbízható
  • munkavégzése alapos és pontos
  • megjelenése ápolt, kulturált
  • terhelhető, erős munkabírású

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható és gondoskodó munkahely
  • az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerése
  • közösségi rendezvények és izgalmas vállalati programok
  • jelképes árú főétkezések
  • személyzeti szállás, amennyiben a napi bejárás nem lehetséges, és utazási költségtérítés a nem balatonfürediek számára
  • munkatársi kedvezmények a Danubius Hotels Group magyarországi szállodáiban

A munkavégzés ideje: 2018. április 10 - október15.

Itt jelentkezz:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a következő címre várjuk: annabella.hr@danubiushotels.com
Ha bármilyen további kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal:
Schrenk Gábor tel.: 06 30-935-7244
Kiss Marianna tel.: 06 70-450-9718

Pályázat jelentkezési határideje: 2018-05-31

Kérjük, a jelentkezéshez regisztráljon rendszerünkbe, vagy ha Ön már regisztrált felhasználónk, akkor jelentkezzen be itt.
Az álláshirdetésre jelentkezni csak a rendszerben már kitöltött adatlappal rendelkezők tudnak.