ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOK - Hotel Hungaria és Hotel Aréna

Hotel Hungaria City Center & Danubius Hotel Arena

ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOKOT

keres.

Feladatok

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása.
  • Rendezvények, csoportok előkészítése
  • Statisztikák készítése.
  • Céges rendezvényeken való részvétel.

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik, nappali tagozaton.
  • Rugalmas, kommunikatív személyiség.
  • Precíz, önálló
  • Angol nyelvtudással rendelkezik
  • Microsoft Office felhasználói szinten ismeri
  • Nyitottság az adminisztratív feladatokra

Amit kínálunk

  • Ösztöndíj.
  • Megismerheted a Danubius magyarországi szállodáit és betekintést nyerhetsz azok
    működésébe.
  • Egy dinamikus, nyitott, fiatalos csapatban dolgozhatsz.
  • Ünnepi, közösségi rendezvények és izgalmas vállalati programok (pl. Sportnapok)
  • Ingyenes főétkezés és kedvezményes személyzeti büfé.

Magyar vagy angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat
az alábbi e-mail címre várjuk:
REISCHL RÓBERT – értékesítési és marketing igazgató
robert.reischl@danubiushotels.com
További információ, érdeklődés: 06 30 380 5033

Pályázat jelentkezési határideje: 2019-03-31

Kérjük, a jelentkezéshez regisztráljon rendszerünkbe, vagy ha Ön már regisztrált felhasználónk, akkor jelentkezzen be itt.
Az álláshirdetésre jelentkezni csak a rendszerben már kitöltött adatlappal rendelkezők tudnak.